Yıldıztabya Mahallesi Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa’da uzun yıllardır sektörde bulunan firmamız, Yıldıztabya’da da böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcekler-kemirgenler, insanların yaşam alanlarını istila ederek, evlerine ve besinlerine ortak olmakta, sağlıklarına ve eşyalarına zarar vermektedir.

Yıldıztabya Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarla hizmette bulunmakta, bu zararlı canlılara karşı insan sağlığını korumaktadır. Firmamız, insan sağlığını korumayı ilke edinmiş, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerle kurumsal bir firmadır.

İlaçlamanın Önemi

Geçmiş yıllardan bu yana Yıldıztabya semti, sürekli göç alan bir semttir. Nüfus oranının fazla olduğu bu semtte, böceklerin yoğunluğu da fazladır. Haşereler için kalabalık ortamlar, ideal yaşam alanlarıdır. Nemli, pis alanları seven haşereler için çöp konteynırları ideal besin kaynaklarıdır. Nüfusun çok olduğu bölgelerde çöplerin yoğunluğu ile birlikte çok fazla böcek türüne rastlamamız mümkündür. Atıklardaki pisliklerde yoğun olarak bakteri/ virüs mikrobu barınmaktadır. Haşereler, bu bakterileri yaşam alanlarımıza sokmaktadır. Kalabalık yaşam alanlarında, güve, ev faresi, çekirge, kırkayak, örümcek, lağım faresi, ağaç kurdu, ev faresi, kalorifer böceği, gümüş böceği, bit, tahta kurdu, Amerikan ve Alman çatı faresi, pire, yılan, fare, akrep, tahtakurusu, çiyan, lağım faresi, çekirge,  ağaç kurdu, fındık faresi, çatı faresi, kene, karafatma, tesbih böceği, daha birçok böcek türüne rastlamak mümkündür.

Yıldıztabya’da böcek ilaçlama servisimiz 7/24 çalışmaktadır. Garantili ilaçlama yöntemlerimiz tüm haşere türleri üzerinde kalıcı çözümler sağlamaktadır. Sıvı- jel ilaçlama, fare istasyonları, kokulu-kokusuz ilaçlama yöntemlerimizi uygun fiyatlarla uygulamaktayız. Bu semtte en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa’nın tüm semtlerinde uygulamalarda bulunan firmamız, tüm semtlerde aynı fiyatlarla işlemlerini uygulamaktadır.

Alanında uzmanlaşmış personellerimiz, donanımlı kadromuz, eğitimli elemanlarımız ile 7gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamızdan, günün her saati müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir