Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Fare İlaçlama

Fare zararlısının insan yaşam alanlarına yakın yerlerde bulunması, sağlığımız için ciddi bir tehdittir. Zira, insanların geride bıraktığı atıklardan, yiyecek artığı ve çöplerden beslenen fareler, ev ve iş yerlerinin çevresinde yer almakta; fırsatını bulduklarında evlere dahil olmaktadır. Çeşitli zararlara yol açan bu durumun ortadan kaldırılması için çevresel iyileştirmelerin yanı sıra ilaçlama yapmak da zaruri bir durumdur. Yıldıztabya fare ilaçlama servisi olarak insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, yaşam alanlarını tehdit eden fare istilalarını ortadan kaldırıyoruz.

Yıldıztabya Fare İlaçlama Servisi

Kurulduğu günden bu yana on binlerce böcek ve fare istilası şikayetini ortadan kaldıran uzman ilaçlama servisimiz; Yıldıztabya merkezli olarak İstanbul’un tamamına hizmet vermektedir. Çalışmalarını yürüttüğü ilçe, semt, mahalle ve köylerde aynı fiyata hizmet sağlayan firmamız, sektörde öncü kuruluşlardan biri olarak uzun yıllardır zirvedeki yerini korumaktadır. Yıldıztabya fare ilaçlama servisi bünyesinde hizmet veren uzman ilaçlama ekiplerimiz; kullandıkları özel ilaçlama yöntemiyle fare ve haşereleri kısa sürede ortadan kaldırmakta, gerçekleştirdiği işlemleri kesin sonuç garantisiyle sağlamaktadır. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış içerikte olup, Dünya Sağlık Örgütü’nün desteklediği sağlık standartlarına uygun şekilde hazırlanmıştır. İlaçlama ekiplerimiz, işlemin öncesinde ve sonrasında ev sahiplerine gereken talimatları bildirerek haşereden kurtulma yolunda danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.

Farenin Zararları Nelerdir? Fare İlaçlama Neden Gerekli?

Fare zararlısı, yapısı gereği rutubetli, pis ve izbe alanları tercih eder. Bu da şehirleşmiş bölgelerde kanalizasyon, çöplük ve pis yerlerde barınmasına yol açar. Yaşadığı bu pis alanlardan edindiği mikropları dolaştığı yerlere bırakan fareler; sıtma, kolera, veba, solunum yolu rahatsızlıkları, gıda zehirlenmesi gibi sağlık sorunlarına sebep olur. Geçmişte bu gibi hastalıklar sonucu toplu ölümlere dahi rastlanmıştır. Bunun dışında güçlü kemirme özelliği sebebiyle eşyalara da zararı dokunmaktadır. Ayrıca aç kaldığında insanların burun, kulak, parmak gibi uzuvlarını kemirdiği söylentileri de doğrudur. Bu durumdan ötürü evde fare görülmesi halinde vakit kaybetmeden fare ilaçlama yöntemlerini gözden geçirmek gerekmektedir. Fare, mücadelesi zor bir haşere olduğu için bireysel ve ilkel yöntemler bu haşereden kurtulmada yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle, profesyonel ve işi bilen kişiler tarafından kesin sonuç sağlayacak uygulamalar yapılmalıdır. Yıldıztabya fare ilaçlama Gaziosmanpaşa servisimiz fare sorunlarınızı gidermek üzere 7/24 hizmet sağlamaktadır. Evinizde ya da çevresinde fare oluşumuna dair bir endişeniz olduğunda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir