Yenidoğan Mahallesi Böcek İlaçlama

İl Halk Sağlık Merkezi’nin öngördüğü koşullarda hizmet veren firmamız, Yenidoğan’da haşere ilaçlama hizmetleri vermeye devam etmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet veren firmamız, Yenidoğan böcek ilaçlama şubesi ile bu mahalledeki açık ve kapalı tüm alanlarda hizmet vermektedir.

Firmamız, ilaçlarını en kaliteli ham maddelerden imal etmekte, ilaçlarını hizmete sunmadan öne ziraat mühendislerinin kontrollerinden geçirmektedir. Sağlık Bakanlığı’nın onay vermediği hiçbir ilacı kullanıma sunmayan firmamızın temel çalışma prensibi, insan sağlığını korumaktır.

Yaşam Alanlarımızdaki Böcek Türleri

Dünyada en kalabalık türe sahip olan böcekler, yaşam alanlarımızda hemen hemen her alanda karşımıza çıkabilmektedir. Çabuk üreyen ve çabuk çoğalan haşerelerin yumurtalarını her alanda görmek mümkündür. Bireysel olarak gerçekleştirilen işlemler, böceklerin yumurtalarına etki göstermemektedir. Sadece görünürde olan zararlı canlılar üzerinde etki sağlanmaktadır. Amatör olarak gerçekleştirilen işlemler sonucunda, haşereler yumurtalarından çıkmakta ve yaşam alanlarınızı yeniden istila etmektedir. Tek bir böcekle daha karşılaşsanız vakit kaybetmeden müdahalede bulunmalı ve profesyonel şirketlerden destek almalısınız. Yendioğan böcek ilaçlama servisi, günün her saati ve yılın 365 günü hizmet vermekte, kısa sürede tüm haşereler üzerinde kontrol sağlamaktadır.

Sıvı, jel ilaçlarla, fare istasyonlarıyla, kokulu- kokusuz ilaçlarla gerçekleştirilen yöntemler sayesinde, güve, ev -lağım faresi, hamam böceği, çekirge,  kalorifer böceği, örümcek, kırkayak, oryantal tahta kurdu, fındık/ çatı faresi, ev -lağım faresi, ağaç kurdu, bit, tesbih böceği, pire, yılan, Amerikan-Alman hamam böceği, fare, akrep, çiyan, tahtakurusu, kene, karafatma, gümüş böceği, çekirge,  tahta kurdu üzerinde etki sağlamaktayız.

Ekonomik fiyatlarla, Yenidoğan semtinde gerçekleştirdiğimiz işlemler, halkımıza haşere ile mücadelesinde kolaylık sağlamaktadır. Canlı destek hattımız aracılığı ile bizimle iletişime geçerek, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir