Sultangazi Böcek İlaçlama

Sultangazi böcek ilaçlama şirketi, sunduğu en iyi ilaçlama hizmeti ile kendi piyasasında daima ilk sıradadır. Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarla, uzman ve alanında en deneyimli kadromuz ve çalışanlarımız ile Sultangazi’de ilaçlama hizmetlerinin en kalitelisini sağlamaktayız.

Haşerelerin Zararları Nelerdir?

Haşerelerden bizlere bulaşan hastalıkları birçoğumuz bilmekteyiz. Özellikle cilt ve deri hastalıkları, ateşli hastalıklar, veba başı çekmekle birlikte, birçok alerjenik hastalık da haşerelerden bizlere bulaşmaktadır. Kendi çabalarımızla verdiğimiz mücadele çoğu zaman yetersiz ve başarısız kalmaktadır. Mutlaka iyi bir ilaçlama firmasından yardım almalıyız.

Bizim sizlere uzun süre koruma sağladığımız ve haşerelerden kurtardığımız yöntemlerimiz:

Jel İlaçlama: Hamam böceklerinin tüm türlerinde ve kalorifer böcekleri üzerinde etkilidir. Oldukça pratik bir ilaçlama yöntemi olan jel ilaçlamanın kokusu da yoktur.

Sıvı İlaçlama: İlaçlama uygulamasının yapılacağı mekanın dip ve köşelerine sıvı bir ilaç sıkılarak uygulanır. Uzun süreli koruma içeren bir özelliğe sahiptir.

Kokulu İlaçlama:  Özel makineler yardımıyla ilaçlama yapılacak mekana sisleme şeklinde ilaç püskürtülür. En ufak deliklere kadar ilaç emilir.

Fare İstasyonları:  Fındık faresi, lağım faresi, çatı faresi, pamuk faresi, ev faresi gibi her türlü fare çeşidinde etkili bir uygulamadır. İçine yem koyulan özel kutular ile ilaçlama işlemi gerçekleştirilir.

Sultangazi böcek ilaçlama olarak, ilaçlama hizmetlerimiz alanında en yetkin ve kusursuz hizmet olup, en doğru şekilde uygulanmaktadır. Sizler de böcek ilaçlama hakkında tüm sorularınızı çağrı merkezlerimiz üzerinden veya ilaçlama talep formumuz aracılığıyla bizlere hemen sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir