Şemsipaşa Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama böceklerden korunmak için uygulanan bir işlemdir. Haşereler, kemirgenler ve zehirli parazitler yaşam alanlarımızı ortak olmakta ve bu alanlara bakteri yaymaktadır. Bu zararlı canlıların yaydığı bakterilere karşı mutlaka önlem alınmalıdır. Gaziosmanpaşa’da faaliyet gösteren firmamızın Şemsipaşa şubesi ile bu semtte haşerelere karşı gerekli tüm önlemleri almaktayız.

Şemsipaşa böcek ilaçlama servisi günün her saati ve haftanın her günü kesintisiz olarak, Şemsipaşa mahallesinde hizmet vermektedir. Bu semte yakın civarlara servisimiz bulunmakta ve kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar getirmekteyiz. Böceklerden tamamen kurtulmak için tek yapmanız gereken, irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak müşteri temsilcilerimizden hizmet talebinde bulunmak olacaktır.

İlaçlama Fiyatları

Gaziosmanpaşa’nın tüm semt ve mahallerinde hizmet veren firmamızın, İstanbul’un tüm ilçelerinde şubesi bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlarımız, İstanbul’un tüm semtlerinde geçerlidir. Tüm semtlerde aynı fiyat aralıklarında hizmet vermekteyiz. Şemsipaşa’da böcek ilaçlama fiyatları, uygulama yaptıracağınız alana göre değişiklik göstermektedir. Alanın büyüklüğüne göre fiyatlarımız artış göstermektedir. Haşerelerin türüne ve üzerinde uygulanan yönteme göre farklı fiyat aralıklarında uygulamada bulunmaktayız. İlaçlama personellerimiz Semsipaşa mahallesinde, Amerikan/Alman hamam böceği, güve, ev faresi, çekirge, akrep, örümcek, kırkayak, çatı faresi, oryantal hamam böceği, tahta kurdu, tahta kurdu, kalorifer böceği, gümüş böceği çatı-lağım faresi ağaç kurdu, , bit, pire, çekirge,  yılan, tahtakurusu, fare, fındık faresi, çiyan, , tesbih böceği, ev faresi, kene, karafatma, ağaç kurdu gibi birçok haşere-kemirgen türünü uygun fiyatlarla ilaçlamaktadır.

Bu semtte bulunan hastane, sağlık ocağı, dispanser, yuva, dershane, pastane, fırın gibi sağlık kuruluşlarını ve gıda ürünlerinin bulunduğu alanları periyodik olarak uygun fiyatlarla ilaçlamaktayız.

Fare ilaçlama hizmeti veren firmamızın, haşere-kemirgenler üzerinde kullandığı insektisit, rodentisit ve repellent ilaçlar Sağlık Bakanlığı onayından geçirilmiştir. Kaliteli ilaçlarımız ile uyguladığımız sıvı,jel,kokulu,kokusuz ilaçlama yöntemlerimiz ve fare istasyonlarımız ile ilaçlama uygulamalarında %100 garanti sağlamaktayız.

Şemsipaşa böcek ilaçlama servislerimizin, garantili ilaçlama hizmetlerinden 7/24 yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir