Pazariçi Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcekler ve fareler yaşam alanlarımıza, birçok yoldan geçiş sağlamaktadır. Market poşetiyle, kapı-pencere aralıklarından, yeni alınan bir eşyayla, duvar çatlaklarından geçiş sağlamaktadır. Pazariçi böcek ilaçlama şubesi personelleri, yaşam alanlarımıza kolaylıkla geçiş sağlayan böcek-fareler üzerinde kontrol sağlamaktadır.

İlaçladığımız Böcek Türleri

Pazariçi mahallesinde, Amerikan-Alman hamam böceği, ağaç kurdu, güve, ev faresi, çekirge, örümcek, kırkayak, çatı faresi, oryantal hamam böceği, tahta kurdu, çatı faresi, lağım faresi, bit, pire, yılan, tahtakurusu, lağım faresi, fare, akrep, tahta kurdu, fındık faresi, çiyan, gümüş böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, ev faresi, çekirge,  kene, karafatma, ağaç kurdu gibi haşere türlerine sıklıkla rastlamaktayız. Pazariçi böcek ilaçlama personelleri, garantili yöntemlerle tüm böcek türlerini üzerinde kontrol sağlamaktadır.

Periyodik İlaçlama

Özellikle fırın, yemekhane, catering şirketi, mutfak gibi alanlarda haşere ilaçlamanın önemi büyüktür. Böcekler nemli alanları sevmektedir. Mutfak tezgâhları ve mutfak eşyaları üzerinde dolaşan böcekler, bakteri-virüsleri bu alanlar üzerinde bırakmaktadır. Besinlerin üzerine yerleşen bakteriler, insan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Gıda ürünlerinin bulunduğu alanlarda periyodik ilaçlama, hem insan sağlığı açısından, hem de maddi açıdan önem taşımaktadır. İnsanlara hizmet veren bu işletmelerde, böceklerin insanların içinde gezinmesi müşteri kaybına, bunun sonucunda maddi kayıplara neden olacaktır.

Firmamız, Pazariçi böcek ilaçlama şubesinde, uygun fiyatlarla fare ilaçlama, pire ilaçlama hizmetleri de vermektedir. İnsanlara zarar veren bu kemirgenler ile mücadele etmek için profesyonel şirketlerle anlaşmak gerekmektedir. Fareler de böcekler gibi insanlara çok sayıda hastalık bulaştırmaktadır. Kemirgenlerden insanlara hastalıklar, dışkıları ve salyaları aracılığı ile bulaşmaktadır.

Farelerden Bulaşan Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Gıda Zehirlenmesi
  • Hepatit virüsü

7/24 Garantili İlaçlama

Haşere/kemirgenler üzerinde etki eden ilaçlama yöntemlerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. Kokulu, jel, sıvı, kokusuz ilaçlarımız, fare istasyonlarımız ile açık, kapalı tüm yaşam alanlarında işlemlerimizde %100 garanti sağlamaktayız. Ekonomik fiyatlarla, 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Müşteri temsilcilerimize günün her saati haşere ilaçlama fiyatları, haşere türleri ve yöntemlerimiz hakkında danışabilir, randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir