Gaziosmanpasa-Küçükköy Fare İlaçlama

Fare haşeresiyle mücadele ederken başvurulan yöntemler; ters tepebileceği gibi; insan sağlığını tehdit edebilecek durumlara da yol açabilmektedir. Bu sebeple, tüm böcek ve haşere türlerinde olduğu gibi fare istilalarında da profesyonel destek almak ve uzman fare ilaçlama servislerinin yardımından faydalanmak doğru olacaktır. Küçükköy fare ilaçlama firması; bu amaca hizmet ederek müşterilerine profesyonel ve kaliteli bir ilaçlama işlemi sağlamaktadır. %100 çözüm sağlayan fare ilaçlama yöntemleri ve 7/24 ilaçlama işlemlerini yürüten ekiplerimizle İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de hizmetinizdeyiz.

Küçükköy Fare İlaçlama Servisi

Kesin sonuç garantili ilaçlama hizmetleriyle çalışmalarını yürüten Küçükköy fare ilaçlama firması; 30 yıldır ilaçlama sektöründe olan ve haşere ilaçlamanın inceliklerini bilen bir oluşumdur. Özellikle fare, akrep, yılan, çıyan gibi tehlikeli haşere türleriyle mücadele eden ve insan sağlığını ön planda tutarak hizmet veren firmamız; ilaçlama konusunda uzmanlaşarak, en iyi fare ilaçlama şirketi olma şerefine nail olmuştur. Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı fare ilaçlama yöntemleriyle hizmet vermekte olan firmamız, bugüne dek gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda tam sonuç ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Fare İlaçlama Yöntemleri

  • Fare İstasyonu: Fare istilalarında en çok tercih edilen ilaçlama uygulamasıdır. Ziraat mühendisleri tarafından oluşturulan ve özel bir içeriğe sahip olan ilaç, farenin sevdiği koku ve tatlarla maskelenmiştir ve fareyi kısa süre içinde öldürecek etkiye sahiptir. İlaç, diğer canlıların yememesi için özel bir kutu içinde muhafaza edilir. Bu mekanizmanın içinde ölen fare kurur ve koku oluşumu da önlenmiş olur.
  • Toz İlaçlama: Farenin ilgisini çekecek tat ve kokuya sahiptir. Kısa sürede etkili bir sonuç verir.
  • Yoğun Dumanlama: Farelerin en sık görüldüğü alanlarda uygulanmakta olup, kısa sürede sonuç verir. Ancak fare istasyonu gibi koku oluşumunu engellemez. Bu nedenle bu uygulamalar çok sık tercih edilmemektedir.
  • Zehirli Buğday: Toz ilaçlamayla aynı şekilde uygulanmaktadır.

Fare İlaçlama Fiyatları

Küçükköy fare ilaçlama Gaziosmanpaşa servisimizin ilaçlama fiyat listesi; sektördeki en uygun seçenekleri içermektedir. En uygun fare ilaçlama fiyatlarıyla hizmet veren şirketimiz; en iyi hizmeti danışanlarına en kolay yolla ulaştırarak tüm işlemlerinden kesin sonuç almakta ve hizmet sağladığı mekanlardan güler yüzle uğurlanmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak ve ilaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir