Kene İlaçlama

Doğada çeşitli türleri bulunan keneler, canlıların tümüne zarar vermektedir. Kene ilaçlama hizmetlerimizle, insanların ve hayvanların sağlığını korumaktayız. Özellikle evcil hayvan besleyen kişiler, kenelerden en çok zarar gören kişilerdir. Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla, yaşam alanlarınızın tümünü kontrol altına almaktayız. Ekonomik koşullarda sunduğumuz hizmetlerde, yaşam alanlarınızı kapsamlı olarak dezenfekte etmekteyiz.

Keneler Nerede Yaşar?

Ormanlık ve çalılık alanların tümünde keneler yaşamaktadır. Doğal alanlarda yaşayan bu parazitler, yumurtalarını her yere bırakabilirler. Ağaç oyukları, killi toprakların üzerinde, kenar ve kuytu bölgelerde, duvarların ve binaların kenarlarında kene yumurtalarına rastlanabilir. Açık alanlarda bulunan parazitler, kapalı mekanlara da geçiş sağlayabilirler.

Uzman personellerimiz, her alanda kene ile mücadele etmektedir.

Keneler Eve Nasıl Girer?

  • Evcil hayvanlarımız aracılığı ile
  • Dışarıdan satın alınan herhangi bir eşya ile
  • Dışarıda vakit geçirmemiz sonucunda, eşyalarımızın ve kıyafetlerimizin üzerinde

    kene-ilaclama
    kene-ilaclama

Uzun yıllardır sektörde bulunan şirketimizden, evinizde de güvenle kene ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Keneler Isırır mı?

Keneler, zehirli parazitler içerisinde yer alan zararlılardır. İnsanları ısırabilir ve sokabilir. Hayvanların ve insanların derisi üzerine yapışabilir. Bu parazitlerin sekiz tane ayağı bulunmaktadır. Ayakları ile çengel gibi canlıların derisi üzerine tutunabilir ve derinin içerisine girebilirler. Hortumları ile canlıların kanını emer ve çeşitli hastalıkları bulaştırırlar. Hastalıklara karşı önlem almak için kenelerden kurtulmanız gerekmektedir.

Güvenilir ve Garantili Hizmetlerimiz

Birçok haşere, fare ve parazit türünü ilaçlayan şirketimiz, kene ilaçlama hizmetini de uzman personellerle gerçekleştirmektedir. Kaliteli kene ilacı kullanarak, pek çok alanda kapsamlı ve detaylı dezenfeksiyon işlemleri yapmaktayız. İşlemlerimiz, Gaziosmanpaşa’nın bütün semtlerinde ekonomik koşullarda gerçekleştirilmektedir.

Şirketimizden, İstanbul genelinde ev, iş yeri, depo, park, bahçe, havalandırma, okul, fabrika, bina, konut, villa, tarla, fuar alanı, sinema salonu, konser alanı gibi açık ve kapalı alanların tümünde 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir