Gaziosmanpaşa Karlıtepe Mahallesi Böcek İlaçlama

Karlıtepe böcek ilaçlama şubemizde ekonomik fiyatlarla işlem yapmaktayız. Ekonomiyi kalite ile buluşturan firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Etkili yöntemler kullanarak uyguladığımız işlemler ile Gaziosmanpaşa’nın tüm semt ve mahallerinde işlem yapmaktayız. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama şubemizde de tüm şubelerimizde olduğu gibi Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktayız. İnsan sağlığını her şeyden önce tutmaktayız. Bu sebeple uygulamalarımızda insan sağlığına zarar vermemekteyiz. Haşerelerin ve farelerin insan sağlığı üzerinde yarattığı olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Haşerelerin Zararları

Haşerelerden ve farelerden insanlara çok sayıda hastalık bulaşmaktadır. Bunların bazıları ölümcül hastalılardır. Bulaşıcı hastalıkların çoğunun canlılar arası geçişini böcekler ve kemirgenler sağlamaktadır. Bazılarını kam emici parazitler, bazılarını ise diğer haşere türleri bulaştırmaktadır. Üzerlerinde taşıdıkları mikroplu virüsü, evlerimizin içerisinde, eşyalarımızın ve yiyeceklerimizin üzerinde gezinerek bulaştırmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Bulaşıcı hastalıklara karşı kendimiz korumak,önlem almak için yaşam alanlarımızda haşereler ile mücadele etmeliyiz. Haşerelerin bulunduğu ortamlarda, hastalıkların olması olası bir durumdur.  Böceklerden kurtulmak için önce iyi bir araştırma yapmalı, daha sonrasında ise işlem yaptırmalısınız. Yasal firmalardan hizmet almalı, sağlığınızı riske atmamalısınız. Karlıtepe böcek ilaçlama şubemize bu konuda güvenebilirsiniz. Belgeli ve ruhsatlı firmamızın şubelerinde de tüm işlemlerimiz İl Sağlık Müdürlüğü’ne uygun olarak uygulanmaktadır.

Bireysel Mücadele Etmenin Sakıncaları

Böcekler ve fareler ile bireysel olarak mücadele etmemelisiniz. Bu durum tehlikeli olabilmektedir. Herhangi bir durumda saldırıya geçebilecek olan zararlı canlılarla, tehlikeli bir durumda nasıl başa çıkabileceğinizi bilemeyebilirsiniz. Acil durumlarda zararlı canlılarla nasıl başa çıkılacağını yalnızca uzman  kişiler bilmektedir. Karlıtepe Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama şubemiz, alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Uzman kadromuz tarafından en çok ilaçlanan zararlı canlılar;

Kırkayak, sıçan, sivrisinek, gümüş böceği, çıyan, sinek, eşek arısı, kulağakaçan böceği, karınca, hamam böceği yaban arısı, tahtakurdu, salyangoz, kertenkele, çekirge, mite, bit, pire, güve, tatarcık, uyuz böceği, yılan, örümcek, tatarcık, tahtakurusu, kakalak, kene, tesbih böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, akar,  kalorifer böceği, akrep, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, halı böceği, mayt, karafatma. Kaliteli hizmet almak için en kısa zamanda Gaziosmanpaşa Karlıtepe Mahallesi böcek ilaçlama şubemizle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir