Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi Böcek İlaçlama

%100 garantili ilaçlama yöntemleri ile tüm haşere türlerini kapsamlı olarak hizmet vermekteyiz. Ekonomik fiyatlarla uyguladığımız yöntemler, Karayolları’nda ilaçlama işlemlerini kolaylaştırmaktayız. Sıvı, jel, kokulu/kokusuz ilaçlama yöntemleri ile tüm böcek türleri üzerinde kontrol sağlayan firmamız, Karayolları mahallesi haşere ilaçlama şubesi ile 7gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdedir.

İlaçlamanın Önemi

Karayolları mahallesinde kentsel dönüşüm projeleri sonucunda çok sayıda yıkım ve yeni inşaat yapılmaktadır. Böcekler içim inşaatlar, ideal yaşam alanlarıdır. Toprak altlarına, taş aralıklarına ve nemli alanlara saklanan haşereler, pis alanları sevmektedir. Pis alanlardaki bakterileri, evimize, ofisimize, dükkânımıza sokmakta sevdiklerimizin ve bizim sağlığımızı tehlikeye atmaktadır. Böcek ilaçlama Karayollar’ında, bu sebeple büyük arz etmektedir.

Böceklerin Evlerimize Geçiş Yolları

Böceklerin evlerimize geçiş yolları türlerine, beslenme alışkanlıklarına ve bulundukları alanlara göre farklılık göstermektedir. Örneğin kara fatma, logarlar, tuvalet ve su boruları aracılığı ile evlerimize geçiş sağlamaktadır. Bu alanlardan yaşam alanlarımıza bakteri ve virüs sokmaktadırlar.

Böceklerden Korunmak

Haşerelerden korunmak için, cam ve pencerelerinizi aralık bırakmamalı, tuvalet/mutfak temizliğine özen göstermeli, yiyeceklerinizi açıkta bırakmamalı, evinizi periyodik olarak dezenfekte etmelisiniz. Bu yöntemler, böceklerden korunmak için sadece alınabilecek önlemlerdir. Kesin sonuçlarla haşerelerden korunmak için ilaçlama hizmeti almalısınız. Karayolları böcek ilaçlama servisi, Gaziosmanpaşa’da açık ve kapalı tüm alanlarda insan ve çevre sağlığını böceklerin zararlarından korumaktadır.

İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Karayolları böcek ilaçlama şubesinin deneyimli elemanları, güve, tahta kurdu, hamam böceği, çekirge,  ev -lağım faresi, kalorifer böceği, örümcek, kırkayak, oryantal tahta kurdu, fındık/ çatı faresi, pire, tahtakurusu, kene, ev -lağım faresi, ağaç kurdu, bit, tesbih böceği, çekirge,  Amerikan-Alman hamam böceği, yılan, fare, akrep, çiyan, karafatma, gümüş böceği gibi birçok haşere-fare türü üzerinde kontrol sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz işlemler, tüm böcek türleri üzerinde kontrol sağlamaktadır. Ekonomik koşullarda, yaşam alanlarınızda kapsamlı haşere ilaçlama hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Haşereler ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bize günün her saati dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir