Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi Böcek İlaçlama

İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Gaziosmanpaşa’da da faaliyet gösteren firmamız, Karadeniz şubesi ile 7/24 hizmetinizdedir. Böcekler üzerinde tam kontrol sağlamaktayız. Garantili ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde, iç ve dış tüm alanlarda zararlı canlılara karşı verdiğimiz mücadele kesin sonuç sağlamaktadır.

İlaçlama Türleri

1-Jel İlaçlama

Jel olarak uyguladığımız ilaçlar, iç alanlarda uygulanmaktadır. Böceklerin geçiş noktalarına sıkılan jel yemler sayesinde, yuvalarında ölen böcekler görüntü kirliliğine neden olmamaktadır. Uygulama sonrası temizlik yapmak durumunda kalmazsınız. Amerikan ve Alman hamam böceği, oryantal hamam böceği, karafatma, üzerinde etkilidir.

2-Sıvı İlaçlama

Buhar püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır. Karınca, sinek gibi böcekler üzerinde etkili olmaktadır. Özellikle dış alanlarda uygulanmaktadır. Tüm yumurtalar üzerinde etki sağlamaktadır. Güve, çekirge,  ağaç kurdu, kalorifer böceği, gümüş böceği, bit, tahta kurdu pire, fare, akrep, tahtakurusu, tesbih böceği kontrolünü sağlamaktadır.

3-Kokulu İlaçlama

Haşerelere yoğun olarak rastlanan bölgelerde etkili olmaktadır. Uygulama sonrası, işlem yapıla alanda temizlik yapılmalıdır. İşlem sırasında alan terk edilmelidir. Yılan, akrep, örümcek, çiyan, çekirge üzerinde etkili olmaktadır.

4-Kokusuz İlaçlama

İç alanlarda rahatlıkla uygulanan bir yöntemdir. Uygulama sırasında alanı terk etmenize gerek kalmamaktadır. Özelikle hastane ve 24 saat çalışan iş merkezleri için ideal bir yöntemdir. kırkayak, örümcek, ağaç kurdu, kene,

5-Fare İstasyonları

Fareler üzerinde etki sağlamaktadır. Kullanışlı bir uygulamadır. Farelerin geçiş noktalarına konmaktadır. Ortamdan geçen kemirgenler yemi yiyerek yuvalarında ölmektedir. Ev /lağım faresi, fındık-çatı faresi üzerinde kontrol sağlanmaktadır.

Karadeniz böcek ilaçlama Gaziosmanpaşa servisi tüm ilaçlama uygulamalarını, Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarla, İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü koşullarda yapmaktadır. Böcek ilaçlama Karadeniz’de firmamızın uyguladığı ekonomik fiyatlar sayesinde kolaylaşmıştır. Uygun fiyatlarla, kaliteli ve güvenilir hizmet almak için firmamızdan yardım isteyebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Karadeniz böcek ilaçlama hizmetlerimiz günün her saati devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir