İstanbul Böcek İlaçlama

Firmamız, İstanbul böcek ilaçlama servisi ile daima hizmetinizdedir. İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere tüm bölgelerine ilaçlama hizmeti sağlıyoruz. Böceklerin ve farelerin yuva oluşturduğu alanların bulunarak ilaçlanması oldukça önemidir. Aksi durumda yuvada yüzlerce yumurta bırakacak haşereler, büyük sorunların yaşanmasına yol açar. İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimiz, haşere ve yuvalarını bularak en kısa sürede gerekli tedbirleri oluştururlar.

Haşere İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Hamam böceği gibi haşere türleri gece saatlerinde görülmektedir. Çünkü ışığı sevmeyen haşere türleri geceleri ortaya çıkarak dolaşırlar. Böcek ve farelerin bulunduğumuz alanlarda gezinmelerin de ki en önemli neden yiyecek bulma arayışlarıdır. Yiyeceklerimize ulaşamaya çalışan haşereler gıdalarımızın üzerinde salgı ve dışkı bırakarak çeşitli sağlık sorunları yaşamamıza neden olurlar. Böceklerin bulunduğu alanlar dikkatli bir şekilde dezenfekte edilmelidir.

Haşere İlaçlama Teknikleri

İstanbul’da böcek ilaçlama uygulamalarımız alternatif ilaçlama teknikleri ile uygulanmaktadır. Böceklerin üzerinde kısa sürede etki sağlayan ilaçlama tekniklerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Kalitesiz ve bireysel uygulamalardan her zaman uzak durmalısınız. Bu gibi ilaçlama uygulamaları böceklerin daha çok üremesine neden olur. Aynı zamanda kalitesiz böcek ilaçları insan sağlığını doğrudan etkilemektedir.

İlaçlaması En Çok Yapılan Böcek ve Fare Türleri

Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, akar, lağım faresi, çatı faresi, mobilya böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak. Böcek ilaçlama hizmetimiz tüm fare ve böcek türlerini kapsamakta olup ilaçlama ekiplerimiz 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir