Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi, İstanbul’un kalabalık mahallerinden biridir. Bu sebeple bu semtte haşere ilaçlama işlemlerinin önemi büyüktür. Sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamız, bu semtte en çok tercih edilen haşere ilaçlama firması olmaktadır. Özellikle kalabalık yaşam alanlarında böceklerin her türüne rastlamak mümkündür. Gaziosmanpaşa’da hizmette bulunan Hürriyet böcek ilaçlama şubesi ile günün her saati-haftanın yedi günü boyunca hizmetinizdeyiz. İnsan çevre sağlığını korumaya yönelik gösterdiğimiz işlemler, kesin sonuç sağlamaktadır.

Böceklerin Zararları

Haşereler yüzyıllardır insanlarla birlikte yaşamakta, insanlara zarar vermektedir. Türlerine, yaşam alanlarına, bulundukları mevsimlere göre zararları değişkenlik göstermektedir. Bazı böcek türleri eşyalarımızı kemirmekte maddi olarak insanlara zararı bulunmaktadır. Bazı türleri, kan emicidir. Kan yolu ile bize bir başka canlıdan hastalık bulaştırmaktadır. Kimi türler ise salya-dışkıları aracılığı ile insanalar hastalık bulaştırmaktadır. Tüm haşere türleri insanlara zarar vermekte, mümkün olan en kısa sürede yaşam alanlarımızdan uzaklaştırılmalıdır. Hürriyet böcek ilaçlama Gaziosmanpaşa servisi, yaşam alanlarınızdan bu zararlı canlıları uzaklaştırmak için7gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlama Hürriyet Mahallesi’nde çok sık yapılmaktadır. En sık ilaçladığımız türler;

Ağaç kurdu, güve, ev faresi, hamam böceği, akrep, çekirge, örümcek, kırkayak, oryantal hamam böceği, tahta kurdu, lağım faresi, çatı faresi, bit, pire, yılan, fare, fındık faresi, Amerikan ve Alman hamam böceği, çiyan, çatı faresi, gümüş böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, lağım faresi, tesbih böceği, ev faresi, çekirge,  kene, karafatma, tahta kurdu.

İlaçlama personellerimiz bünyemizde, ilaçlama ve böcek türleri konusunda gerekli tüm eğitimleri almıştır. Haşerelerin anatomik/ sinirsel yapısı farklılık göstermektedir. Bu zararlı canlılara karşı alınacak önlemler de aynı şekilde değişiklik göstermektedir. Personellerimizin uyguladığı, sıvı, jel ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamaları ile iç -dış tüm alanlarda kontrol sağlanmaktadır. Uygulamalarımızın tümü ekonomik fiyatlarla uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı firmamızdan, güvenilir yöntemlerle hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz. Böceklerden kurtulmanın yollarını arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir