Hamam Böceği İlaçlama

Dünyanın dayanıklı böcekleri arasında yer alan hamam böcekleri, Sıcak bölgelerde oldukça fazla görülen böceklerdir. Her türlü atıkla beslenen hamam böceği, etçil ve otçul olarak beslenmektedir. Hamam böceği ilaçlama uygulamaları hamam böceği görülen alanlara karşı uygulanması gereken önemli işlemlerdir.

Hamam Böceklerinde Üreme

Yumurta bırakarak üreyen hamam böceği, tek seferde 200-250 adet yavru bırakabilmektedir. Yavrularını paketler halinde özel bir kese içerisinde saklayan hamam böcekleri, bulunduğu alan içerisinde üremesini gerçekleştirmektedir. Paketler içerisinden çıkan hamam böcekleri etrafa hızlıca dağılarak gezinmeye başlarlar. Uzun süre yemek yemeden yaşayabilen hamam böcekleri bulunduğu alan içerisinde gizlenerek uzun zaman kalabilirler.

En Çok Görülen Hamam Böcekleri;

  • Karafatma
  • Amerikan hamam böceği
  • Alman hamam böceği
  • Kakalak
  • Kalorifer böceği
  • Şark Hamam Böceği

Hamam Böceklerinin En Çok Görüldüğü Alanlar;

Bulunduğumuz tüm alanlar içerisinde görülebilen hamam böceği en çok sıcak ve kapalı alanlar içerisine saklanmaktadır. Mutfak, banyo, çöplük, apartman, depo gibi alanlarda hamam böceklerine oldukça fazla rastlamak mümkündür. Yiyecek bulmak için gezinen hamam böcekleri en çok gece saatlerinde ortaya çıkar. Çünkü bu böcek türlerinin ışığa karşı duyarlılığı bulunmamaktadır.

Hamam Böceği İlaçlama Yöntemleri

Hamam böceği ile mücadele uygulamalarında hamam böceği ilaçlama yöntemleri başarı sağlayarak yaşam alanlarınızı korumaktadır. İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın kalitesi ve güvenilirliği oldukça önemlidir. Kadıköy hamam böceği ilaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ekonomik böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Hamam böceği ilaçlaması yöntemlerimiz hamam böceklerinin türlerine ve yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Sıvı ilaçlama teknikleri hamam böceklerinin ortamda var olan yoğunluğuna bağlı olarak kokulu veya kokusuz ilaçlarla uygulanmaktadır. Jel ilaçlama tekniklerimiz de hamam böcekleri üzerinde etki sağlayan ve en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. İlaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için 7/24 hizmet alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır. Hamam böceklerinden kurtulmak için ilaçlama servisimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir