Güngören Böcek İlaçlama

Güngören böcek ilaçlama firması olarak, Güngören’de en kaliteli ve en ekonomik ilaçlama hizmeti vererek, halkımızı böceklere karşı en  kusursuz şekilde korumaya uzun yıllardır devam ediyoruz. Yıllardır en çok tercih edilen ilaçlama şirketi olmamızın önemli sebepleri arasında, ilaçlarımızın Sağlık Bakanlığınca onaylanmış ve TSE sertifikası almış olması, ekonomik fiyat politikamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız gibi birçok etken yer almaktadır.

Güngören Böcek İlaçlama Servisi

  • İlaçlama yaptığımız haşere türleri sıklıkla; hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pire, karafatma, karınca, fare ve tüm sinek çeşitleri…
  • Ayrıca az da olsa şikayet aldığımız ve ilaçlama yaptığımız diğer haşereler; danaburnu, kulağakaçan, uyuz böceği, top böceği, kakalak, gümüş böceği, mayt, mite, akar, kertenkele, salyangoz, çekirge, tahtakurusu gibi…
  • İlaçlama firmamız aynı zamanda yılan, çıyan, kırkayak, akrep, örümcek gibi daha tehlikeli haşerelere karşı da en etkili ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır.

Tüm açık ve kapalı mekanlar, ev ve iş yerleri, alışveriş mağazaları, fabrikalar, bahçeler, toplu taşıma araçları gibi dilediğiniz her yer şirketimiz tarafından özenle ilaçlanmaktadır.

İlaçlama yaparken uyguladığımız yöntemler: En fazla kullanılan yöntemler jel ilaçlama ile fare istasyonlarıdır. Ayrıca kokusuz ve sıvı ilaçlama yöntemlerimiz de çoğunlukla tercih edilmektedir. Açık ve bahçelik alanlar için ise kokulu ilaçlama yöntemlerimiz de özel aletlerle uygulanmaktadır.

Bizimle hemen iletişime geçmek için her gün ulaşabileceğiniz ve 24 saat açık olan çağrı merkezlerimizi arayabilir, ilaçlama hakkında merak ettiğiniz veya bilgi almak istediğiniz her konuyu danışabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümümüzde bulunan böcek ilaçlama talep formumuzu da doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir