Gaziosmanpaşa Göztepe Mahallesi Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa’da hizmet veren Göztepe böcek ilaçlama servisi 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak, insanlara maddi ve manevi olarak zarar veren böcekler ile mücadele etmektedir.

İlaçlamanın Önemi

Haşere ve kemirgenler pis ve nemli alanlarda yaşayan, insanların yaşam alanlarına bakteri ve virüs taşıyan zararlı canlılardır. Böcekler insanların yaşam alanlarını istila etmekte ve besinlerine ortak olmaktadır. Pis alanlardan taşıdıkları bakterileri, besinlerimize salya ve dışkıları aracılığı ile bırakmakta ve birçok hastalığa neden olmaktadırlar. Özellikle çocukların bulunduğu evlerde haşere ilaçlama işlemlerinin önemi büyüktür. Böceklerin yaşam alanlarımıza soktuğu bakteriler çocukların bağışıklık sistemini etkilemekte ve gelişimlerini yavaşlatmamaktadır. Göztepe Mahallesi Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama, çocuklarınızın ve sizin sağlığınızı korumak için hizmet vermektedir.

Sektörde çok sayıda korsan firma türemiştir. Amatör ilaçlama firmalarının kullandığı kalitesiz ilaçlar insan sağlığına zarar vermekte, çocukların bağışıklık sistemini daha da zarar vermektedir. Firmamız işlemlerinde kullandığı Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, sağlığınıza zarar vermeden haşere ilaçlama işlemi gerçekleştirmektedir.

Böcek ilaçlama Göztepe, işlemlerinde uyguladığı sıvı, jel ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleri ile açık ve kapalı tüm yaşam alanlarında kalıcı çözümler sağlamaktadır. Depo, bahçe, fırın, mutfak, hastane, pastane, yurt, okul, yuva, tarla, dükkân gibi açık ve kapalı tüm alanlarda %100 garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Göztepe’de en çok ilaçladığımız haşere ve fare türleri;

Amerikan ve Alman hamam böceği, ağaç kurdu, güve, ev faresi, hamam böceği, çekirge, örümcek, kırkayak, oryantal hamam böceği, tahta kurdu, çatı faresi, lağım faresi, bit, pire, yılan, fare, akrep, fındık faresi, çiyan, çatı faresi, gümüş böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, lağım faresi, Alman hamam böceği,  tesbih böceği, ev faresi, çekirge,  kene, karafatma, tahta kurdu, ağaç kurdu.

En ekonomik ilaçlama fiyatları ile tüm haşere ve fare türlerini ilaçlamaktayız. 7/24 verdiğimiz hizmetler ile yaşam alanlarınızda böceklerden tamamen kurtulana kadar çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz, günün her saati ve yılın 365 günü böcekler ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir