Gaziosmanpaşa Belediyesi Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa Belediyesi böcek ilaçlama, haftanın her günü ver saati profesyonel ve garantili haşere ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız açık ve kapalı tüm alanlarda %100 başarı ile sağlanmaktadır.

Zararlı Haşere Türlerin Karşı Uygulanan İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama tekniği
  • Kokulu ilaçlama tekniği
  • Jel böcek ilaçları
  • Fare istasyonları /Fare düzenekleri
  • Toz ilaçlar

İlaçlama yöntemlerinin kalitesi oldukça önemlidir. Haşere ve fare türleri tüm alanlara yuvalarını oluşturabilen canlılardır. En ufak alanlara dahi yuva yapan bu canlılar, gün geçtikçe çoğalırlar. Dolayısıyla yuva yapılan alanların tespit edilerek ilacın tüm alana nüfus etmesini sağlamak oldukça önemlidir. İlaçlama servislerimiz ulaşılması en ufak alanlara dahi ilaçların nüfus etmesini sağlayarak haşerelerin yuvalarına son verirler.

İlaçlama hizmeti alırken araştırma yapmanız oldukça önemlidir. Sahte uygulamalar ile hizmet veren ilaçlama kuruluşları, Sağlık Bakanlığı onayı olmadan insanların sağlığını tehlikeye sokmaktadır. Dolayısıyla haşereler ile mücadele de ilaçlama hizmeti alınacağı zaman kuruluşların değerlendirilmesi gerekir. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama Belediyesi, gereken tüm izinlere ve belgelere sahiptir.

Gaziosmanpaşa’da İlaçlama Uygulamalarının En Çok Yapıldığı Haşere Grupları;

  • Yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, ağaç kurdu, orman faresi

 Gaziosmanpaşa Belediyesi Böcek ilaçlama, Dünya Sağlı Örgütü onaylı ilaçları ile çevre ve insan sağlığını koruyucusudur. Haftanın her günü 24 saat Müşteri Temsillerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Böceklerden kurtulmak profesyonel çözümlerle kolay olacak ve uzun süreli koruma sağlayacaktır. Açık alanların periyodik ilaçlama uygulamaları düzenli olarak yapıldığı takdirde yaşam alanlarımızın içine haşerelerin dağılmasını engelleyecektir. Unutulmamalıdır ki bu haşerelerin varlığı sağlığımızı, ailemizi, çevremizi, evcil hayvanlarımızı ve bütçemizi daima olumsuz olarak etkilemektedir. Gaziosmanpaşa Belediyesi Böcek İlaçlama, tüm haşere üzerinde kontrol sağlayarak haşere oluşumuna izin vermemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir