Gaziosmanpaşa Fevzi Çakmak Mahallesi Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa ilaçlama firması olarak, Fevzi Çakmak böcek ilaçlama şubesi ile uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekteyiz. Yaşam alanlarınızı istila eden haşere ve kemirgenlere karşı verdiğimiz mücadele (WHO) Dünya Sağlık Örgütü’nün öngördüğü tüm şartlara uygun koşullardadır. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlarımız ile yaşam alanlarınızı güvenilir hale getirmek adına var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Fevzi Çakmak Mahallesi Böcek İlaçlama Servisi

Haşere ve kemirgen kontrolü sağlayan firmamız, ziraat mühendislerinden oluşan uzman kadrosu ve donanımlı personelleri ile insan sağlığını korumak için çalışmaktadır. İlaçlama personellerimiz Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü tüm eğitimlerden geçtikten sonra hizmet vermektedirler. Her böceğin anatomik yapısı farklılık göstermektedir. İlaçlama elemanlarımız bunun bilincinde olup, tüm haşereler hakkında gerekli bilgi birikimine sahiplerdir. Tüm böcek ilaçları, tüm böcekler üzerinde etki etmemektedir. İşini titizlikle yapan, bilinçli elemanlarımız böcekler üzerinde etki edecek ilacı özel olarak hazırlamakta ve uygulamaktadır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı olup, en kaliteli ham maddelerden üretilmiştir. Uyguladığımız tüm yöntemler, garantili ilaçlama yöntemleridir.

İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama

İlaçlama Fiyatları

Fevzi Çakmak’ta böcek ilaçlama fiyatları, uygulama yapılacak alanın büyüklüğü, böcek türü ve yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Bu semtte ve Gaziosmanpaşa’nın tüm semt ve mahallerinde en ekonomik fiyatlarla hizmet veren firma olmaktayız. Firmamız uygun fiyatlarla fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Fevzi Çakmak semtinde en çok karşılaşılan haşere-fare türleri; tahta kurdu, Amerikan ve Alman hamam böceği,  güve, ev faresi, çekirge, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, ağaç kurdu, bit, pire, yılan, fare, akrep, çiyan, kalorifer böceği, lağım faresi, oryantal hamam böceği, kırkayak, ev faresi, çekirge,  çatı faresi, fındık faresi, tahtakurusu, gümüş böceği, Alman hamam böceği,  kene, karafatma, tesbih böceği, tahta kurdu, ağaç kurdu ve daha birçok haşere /fare türü. Böcek ilaçlama Fevzi çakmak Gaziosmanpaşa servisi 7 gün 24 saat boyunca verdiği hizmetlerle, tüm haşere ve fare türleri ile mücadele etmekte, yaşam alanlarınızda kalıcı çözümler sağlayana kadar kesintisiz hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir