Fatih Böcek İlaçlama

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Fatih, nüfusu açısından da oldukça kalabalık bir ilçedir. Tarihi dokusu ve turizm sektörü ile ön plana çıkan ilçede yerleşim alanları da oldukça eskimiştir. Tüm bu üzerinde konuştuklarımız ve yeme-içme sektörünün fazlasıyla gelişmiş olması, Fatih’de haşerelere de uygun ortam sağlar. Bu sebeple Fatih böcek ilaçlama firmamıza en fazla başvuru aldığımız ilçelerden biri olmaya devam etmektedir.

Fatih böcek ilaçlama servisi olarak Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarımız ve tecrübeli kadromuz ile sizlere hizmet sunuyoruz. En ekonomik fiyat politikamız, her zaman önemsediğimiz müşterileri memnuniyeti, özenli ve kusursuz uygulamalarımız bizim daima önder konumda olmamızı sağlamıştır.

Hangi haşereleri ilaçlıyoruz?

50’den fazla haşereye karşı hazırlanmış özel ilaçlarımız mevcuttur. En çok ilaçlama hizmeti uyguladığımız haşereler;

  • Pire, fare türlerinin hepsi, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, sinek, sivrisinek, tatarcık sineği, kene, karınca…
  • Ayrıca tahtakurusu, gümüş böceği, top böceği, uyuz böceği, akar, mayt, mite, kakalak, kulağakaçan, salyangoz, çekirge, güve, halı böceği, kertenkele, kırkayak, akrep, yılan, çıyan, örümcek gibi onlarca çeşit haşereye karşı ilaçlama yapmaktayız.

İlaçlama Uygulamalarımız:

Kokusuz İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare İstasyonları, ULV ve Pülverizatör Uygulamaları

İlaçlama yaptığımız yerler:

Dilediğiniz her yer için, ilaçlama şirketimizin ilaçlama yapabileceği özel alet ve teknikler mevcuttur. Ev ve iş yerleri, yeme-içme restoranları, otel, motel, pansiyon, okul, üniversite, öğrenci yurtları, bahçe, tarım arazileri gibi birçok mekan ilaçlanmaktadır. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir, böceklerle ve ilaçlamalarla ilgili merak ettiğiniz her konuyu danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir