Fare İlaçlama

Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama servislerimiz fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.  Haşere ilaçlama firmalarının hepsi fare ile mücadele edemez. Fare ilaçlama işlemleri Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirilmektir.

Fare ile Nasıl Mücadele Edilebilir?

Gaziosmanpaşa fare ilaçlama servislerimiz, hemen hemen her alanda uygulamalarını yapabilmektedir.  Donanımlı personeller eşliğinde yaşam alanlarının tümünde fare ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Fare ile mücadele ederken insan sağlığına zarar vermeden uygulama yapmaktayız.

Fare istasyonlarımız ile kemirgenlerin hemen hemen tüm türleri üzerinde tam kontrol sağlıyoruz.  Ünitelerimiz tüm alanlarda kullanıma uygundur. Her alanda rahatça kurulabilir. İstasyonların içerisine, kemirgenleri kendine çekecek yemler konulmaktadır.  İlaçları yiyen kemirgenler yuvalarına gider. Yuvalarında ölmektedirler. Bu sayede kendilerine temas etmek durumunda kalmazsınız. Bu durum aynı zamanda görüntü kirliliğine de neden olmaz.

Fareler firmamız sayesinde, artık sizin için bir risk teşkil etmemektedir.

Zararları

Bu kemirgen türleri insanlara birçok anlamda zarar vermektedir.   Bakteri ve virüs yuvalarında yaşayan bu kemirgenler, pis bölgelerden hayatımızı sürdürdüğümüz alanlara giriş sağlamaktadır. Bilindiği gibi bakteriler insanların sağlığını olumsuz olarak etkileme,  hastalıklara karşı direncini düşürmektedir. Bu durumda da birtakım bağışıklık sistemi hastalıklarına yakalanmak ya da var olan hastalıkların şiddetinin artış göstermesi kaçınılmaz bir durumdur.

Sebep Oldukları Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Sarıhumma

İnsanlar arasında konuşulan bu zararlı canlıları yaşam alanlarımızdan uzaklaştırmak için yapılması gereken birtakım tedbirler bulunmaktadır. Ama bu zararlı canlılara karşı kişisel olarak anılan önlemler fayda etmemektedir. Buy söylentiler hurafeden başka bir şey değildir. Çünkü bu kemirgenlerin tüm türleri zararlıdır ve saldırgandır. Bu yüzden profesyonel şirketlerden destek almak şarttır. Firmamız bu konuda sizleri gerekli şekilde bilgilendirecektir.  Şirketimizden 7/24 destek sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir