Ev İlaçlama

İnsanların bulunduğu alanların tümünde yuva kuran böceklerin, evlerimizde bulunması sağlığımız açısından daha büyük bir tehlike teşkil etmektedir. Ev ilaçlama hizmetlerimiz, halk sağlığını korumak için TSE onaylı ilaçlarla yapılmaktadır.

Böcekler Nerede Bulunmaktadır?

Haşereler ve fareler, doğal alanlarda ve kapalı alanlarda yuva yapabilmektedir. Birçok alana kolayca adapte olabilirler. Ancak iç ve dış alanların tümünde, yuvalarını sıcak ve rutubetli yerlerde kurmayı tercih ederler. Evlerimizde, kömürlük, depo, tuvalet, mutfak ve banyo gibi alanlarda, kapı, parke ve duvar aralıklarında yuva yapabilirler. Önemli olan uzman böcek ilaçlama firmaları ile anlaşmak ve haşerelerin yuvalarını teşhis ederek, kapsamlı olarak ilaçlama hizmeti alabilmektedir. Uzmanlar eşliğinde haşere ile mücadele edilirse, zararlı canlılardan kurtulmanız mümkündür.

Kaliteli Hizmetlerimiz

Konut, villa, bina, apartman ve ev ilaçlama hizmetleri veren firmamız, Gaziosmanpaşa’nın tüm semtlerine kaliteli hizmet olanaklarını sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine araçlı servislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Garantili hizmetlerimizi, birçok alanda sunmakta ve en iyi personellerle gerçekleştirmekteyiz. Fare ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, evlerinizde sağlıklı alanlar oluşturmaktadır.

Evlerde En Çok İlaçladığımız Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği, sinek, halı böceği, kene, örümcek, çıyan, karınca, akrep, güve, ev faresi, bit, kör fare, tahtakurdu, Alman hamam böceği, yaban arısı, salyangoz, sıçan, karafatma, lağım faresi, pire,eşek arısı, uyuz böceği, teşbih böceği, çatı faresi, sivrisinek, akar, kertenkele, hamam böceği, tatarcık, kulağakaçan böceği, yılan, kırkayak, mite, tahtakurusu, fındık faresi, çekirge, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, kakalak, mayt, pamuk faresi. Sıvı, jel, kokulu, katı ve kokusuz ilaçlarla, Gaziosmanpaşa’da ekonomik ev ilaçlama hizmeti sunan şirketimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir