Esenler Böcek İlaçlama

Esenler, tüm ulaşım noktalarının başlangıç noktası olan otogarıyla, İstanbul Avrupa yakasının en önemli ilçelerinden biri olmuştur. Günde on binlerce insanı ağırlayıp uğurlayan bu ilçe, yerleşim alanı olarak da kalabalık bir nüfus sayısına sahiptir.   Hal böyle olunca, birçok haşere türü de çeşitli sebeplerden dolayı Esenler ‘de yaşayan halkımızı rahatsız etmektedir.

Haşereler Nerelerde Yaşar?

Son yıllarda yaşama alanları azalan haşere türleri, evlerimize, iş yerlerimize ve daha birçok yere konuk olmaya başladı. Bu durum da böcek ilaçlama firmalarını harekete geçirdi. Bizler Esenler böcek ilaçlama şirketi olarak, değerli halkımıza en iyi hizmeti sağlamak amacıyla varız.

Sağlık Bakanlığından almış olduğumuz tüm sertifikalarımızla sizlerin sağlığını en ön planda tutuyoruz. İlaçlarımız yüksek mühendis olan ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanıp, ilaçlama uygulamalarımız da yine deneyimli ve uzman çalışanlarımız tarafından uygulanır.

İlaçlama Uygulamalarımız:

Jel İlaçlama, Sıvı İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Fare İstasyonları, Kokusuz İlaçlama

İlaçlama yaptığımız haşereler:

Tüm haşerelere karşı özel hazırlanmış ilaçlarımız vardır. Fare türlerinin hepsi, hamam böcekleri, kalorifer böceği, kene, sümüklüböcek, tahtakurdu, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, kara sinek, arı, çıyan, çekirge, güve, mayt, halı böceği, uyuz böceği, kertenkele, kırkayak gibi her çeşit haşerelerinize ilaçlama uygulaması yapmaktayız.

İlaçlama yaptığımız yerler:

Açık ve kapalı tüm mekanlar ile birlikte şahsi araç ve toplu taşıma araçlarının hepsi ilaçlanır. Örneğin, ev ve iş yerleri, otel, okul, fabrika, öğrenci yurdu, otobüs, gemi, bahçe, tarla…

Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir, ilaçlama hakkında tüm merak ettiğiniz sorularınızı iletebilirsiniz. Haşeresiz günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir