Barbaros Mahallesi Böcek İlaçlama

Firmamız, Gaziosmanpaşa ilçesindeki müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına, Barbaros Hayrettin Paşa şubesi ile devam etmektedir. Ekonomik koşullarda gerçekleştirdiğimiz ve garantili yöntemlerle sunduğumuz hizmetler sayesinde, siz değerli mahalle sakinleri tarafından en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

İlaçlama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal kimliğimizden ödün vermeden, uygun fiyat aralıklarında kaliteli hizmetler sunmaktayız. Gaziosmanpaşa ilçesinde artan haşere şikâyetleri ile doğru orantılı olarak, sektörde çok sayıda korsan firma türemiştir. Bu firmaların kullandıkların kullandıkları kalitesiz ilaçlar neticesinde, ilçede hastalık oranlarında artış meydana gelmiştir. Ruhsatsız, korsan firmalara itibar etmeyiniz. İlaçlama hizmeti alacağınızda, uygulamaya gelen personellerden mutlaka belge talebinde bulununuz. Firmamız, Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü’nden gerekli tüm belgelerini tamamlamış, ruhsatlı bir firmadır. Barbaros Böcek ilaçlama servisinden 7/24 hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İlaçlama Türleri

  1. Kokulu İlaçlama

Sıvı ve jel olarak uygulanmaktadır. Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda, garantili ilaçlama yöntemidir. Pire, yılan, tahtakurusu, akrep, tahta kurdu gibi böcek türlerini kesin çözümlerle yok etmektedir.

  1. Kokusuz İlaçlama

Teşbih böceği, tahta kurdu, gümüş böceği gibi haşereler üzerinde etki sağlamaktadır. İlaçlama firmamızın en çok uyguladığı ve en çok tercih edilen yöntemdir.

  1. Jel İlaçlama

Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Uygulama sırasında, alandan ayrılmanıza ve temizlik yapmanıza gerek kalmamaktadır. Kalorifer böceği, karafatma Amerikan-Alman hamam böceği, oryantal hamam böceği üzerinde kontrol sağlamaktadır.

  1. Sıvı İlaçlama

Fareler üzerinde etki göstermemektedir. Püskürtme yolu ile haşereler üzerinde uygulanmaktadır. Ağaç kurdu, güve, ev faresi, çekirge, örümcek, kırkayak çekirge,  kene, bit Fare İstasyonları ev-lağım faresi, fare, fındık/çatı faresi çiyan, gibi haşere türleri üzerinde etki göstermektedir.

Barbaros Hayrettin Paşa böcek ilaçlama şubesi tüm böcek türleri üzerinde %100 kontrol sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamızın, canlı destek hattı günün her saati çalışmaktadır. Haşereler ile ilgili her konuda müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir