Bağcılar Böcek İlaçlama

Bağcılar İstanbul’un en büyük ve en kalabalık ilçelerinden biridir. Durum böyle olunca yerleşim yerleri de birbirine fazlasıyla yakın ve iç içedir. Ayrıca birçok yemek yeme ve içme restoranları da bu bölgede mevcuttur. Bu şartlar da haşereler için oldukça cezbedicidir.

Bağcılar Böcek İlaçlama Servisi

Bağcılar böcek ilaçlama firması olarak ilçemizden en çok şikayet aldığımız ve ilaçladığımız haşere türleri;

  • Kalorifer böceği
  • Hamam böceği
  • Karafatma
  • Pire
  • Karınca
  • Fare türleri
  • Sinek türleri

Ayrıca ilaçlama hizmeti verdiğimiz diğer haşereler:  Kulağakaçan, tahtakurusu, kene, çıyan, akrep, örümcek, yılan, tatarcık, sivrisinek, tespih böceği, top böceği, uyuz böceği, mite, mayt, akar, tatarcık, çekirge, güve, arı, kertenkele, kırkayak gibi 50’den fazla tüm haşerelere ilaçlama yapmaktayız.

İlaçlama yöntemlerimiz: Haşere türüne, ilaçlama yapılacak mekana göre belirlenmekle birlikte, siz değerli müşterilerimizin de öneri ve görüşleri dikkate alınmaktadır.

Jel İlaçlama: Kokusu yoktur, oldukça kullanışlı ve pratiktir, hamam böcekleri ile kalorifer böcekleri için kullanılır.

Sıvı İlaçlama: Haşerelere karşı sıvı ilaçlar mekanın ortalıkta olmayan yerlerine sıkılarak uygulanır.

Kokulu İlaçlama: Yoğun bir duman bulutu şeklinde tasvir edebileceğimiz ilaçlama yöntemidir.

Kokusuz İlaçlama: her haşere türünde uygulanabilen, mekanın özelliklerine bağlı olan ilaçlama türüdür.

Fare İstasyonları:  Fareler için özel kutular hazırlanır ve içlerine zehirli yem konulur. Böylelikle fareler hem yakalanmış hem de ölmüş olur.

İlaçlamalarımız her türlü mekanı, aracı, tarım alanlarını kapsamaktadır. Örneğin sadece aracınızı, evinizi ilaçlatabileceğiniz gibi bir oteli, fabrikayı da rahatlıkla ilaçlatabilirsiniz.

Bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilmeniz için çağrı merkezlerimiz her daim açıktır. Ayrıca bizlere ilaçlama talep formumuz üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir